Hakkımızda - Borwerk

logo
BORVEK® Boring & Welding Makinası bir Uzmanlar Makina üretimidir.
adres
3189 Sk. N.71
Yeşil Antalya San.Sit. Antalya / Türkiye
telefon
+90 (242) 221 1244
uzmanlarmakinasan@gmail.com

isimsiz-2
İçeriğe git
Home / Hakkımızda
isimsiz-2
hakkimizda-bg
kaynak

___HAKKIMIZDA
Sizin için ÜRETİYORUZ
Uzmanlar  Makina, portatif borvek ve kaynak  makinaları sektöründeki en önemli liderlerden birisi konumundadır. 20  yılı aşkın tecrübesi ile şirketimiz; tüm ürünler bazında memnuniyet ve başarıyı garanti etmektedir. Uzmanlar sadece borwerk makinalarında değil  aynı zamanda MIG/MAG kaynak, elektronik otomasyon ve motor kontrol  sistemleri sektörlerinde de rol sahibidir.

Avrupali makine üreticilerinin  çoğunun tek fonksiyonlu makinalar ürettiği dikkate alınarak, şirketimiz sektör kullanıcılarına akıllı otomasyona sahip çok fonksiyonlu makinalar  sunmaktadır. 20 yılı aşkındır bağlantılı sektörlerde çalışmamız, bize  sanayi çevrelerinin karşı karşıya kaldığı soruları cevaplama şansı vermektedir.

Bizim makinalarımızı tecrübe ettiklerinde, farklı  sektörlerdeki birçok profesyonelin tercihlerini bizden yana  değiştirdiklerini görmekten gurur duymaktayız.

Faruk AKSU
Ar-Ge Sorumlusu


Genellikle makine  ve ekipmanların   hareket ettirilemeyen ve sökülemeyen parçaları zamanla çalışma eksenine paralel olarak aşınır. Bu durum zamanla güç kaybına ve darbe kuvvetlerine neden olur ki bu durum iş makinası gibi bütünleşik bir sistemde istenmeyen bir durumdur.
 
Aşınan ve ovalleşen bu parçalar kaynak yardımıyla doldurulup seyyar bara  tezgahı ile yeniden işlenerek ilk haline getirilir. Bu işlem makinanın parça ömrüyle birlikte genel ömrünü de uzatmakta ve makine performansını en üst düzeye çıkartmaktadır.
 
Seyyar torna tezgahı sadece iş makinalarında değil taşınamayan ve hareket ettirilemeyen bütün makine ve ekipmanlarında kullanılmaktadır. Gemi vinç sektöründe oldukça sık kullanılan borwerk tezgahının işleme kabiliyeti özel aparatlarımız sayesinde daha da yetenekli hale getirilmiştir.
uygulama alanı
taşıma maliyeti
çalışma zamanı
iş gücü
emniyet
taşıma


Sizin için Dünya'nın EN HAFİF, EN GÜÇLÜ ve EN YÜKSEK HIZINA sahip seyyar borvek makinaları üretiyoruz


3189 Sokak Yeşil
Antalya Sanayi Sitesi  N.71    
Kepez / Antalya / Türkiye
+90 (242) 221 12 44
+90 (242) 221 43 12
uzmanlarmakinasan@gmail.com
info@borvek.com
makina
Bize ulaşmak isterseniz
İhracat Yaptığımız Ülkeler
world map
bw logo
posta icon
telefon icon
adres icon
2018 © - Bütün hakları saklıdır.
Size ulaşabilmek için kayıt olun
İçeriğe dön